V seriálu Loki zřejmě bude k vidění nový velký záporák Marvelovského filmového universa


A zřejmě se dočkáme i návratu Mysteria ve třetím Spider-Manovi. 

Už od počátku je jasné, že v případě seriálu Loki se bude cestovat v čase. A pokud se bavíme o cestování v čase, tak to se pojí s jedním výrazným komiksovým záporákem, který bude k vidění ve třetím Ant-Manovi

Řeč je o padouchovi jménem Kang the Conqueror (Jonathan Majors), který má hodně společného s Fantastickou čtyřkou (řekněme, že je zřejmě příbuzný jednoho ze členů) a cestuje napříč časem, kdy využívá svých taktických a strategických schopností, aby si pohrával s historií podle libosti. 

SOUVISEJÍCÍ: MARVEL NABÍDNE DO KONCE ROKU 2022 HNED 11 SERIÁLŮ

Spekuluje se, že Kang nahradí Thanose (Josh Brolin) v roli ústředního zloducha Marvelovského filmového universa, tím pádem by se samozřejmě objevil ve více projektech a zdá se, že jedním z dalších bude seriál Loki. Zatím ale není jasné, jak výrazná by jeho role měla být. 

Když už jsme u těch záporáků, tak ve třetím Spider-Manovi by jich mělo být k vidění hned několik a to dokonce i těch, které známe z předchozích filmových sérií Spider-Man. A jak to tak vypadá, dočkáme se i návratu zatím posledního protivníka Spider-Mana (Tom Holland) Mysteria (Jake Gyllenhaal). 

Na natáčení byl totiž spatřen jeho dublér, což by mohlo napovídat, že ho uvidíme a to bez ohledu na jeho osud ve Spider-Man: Daleko od domova (2019). Ostatně, ve třetím Spider-Manovi by měl důležitou roli sehrát Multivesmír, který umožní přivést i mrtvé postavy zpět.

Premiéra filmu je naplánována na 15. 12. 2021.

Zdroj: The Post-Credit Podcast, Twitter, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat