Thor: Love and Thunder - Ve filmu uvidíme i Star-Lorda


 Bezva přídavek. 

Film Thor: Love and Thunder ještě nebude mít nějaký ten pátek premiéru (vlastně těch pátků bude ještě hodně), ale už teď víme, že nabídne několik překvapení. Kromě toho, že bylo oznámeno, že bude ještě šílenější než Thor: Ragnarok (2017), což už něco znamená, tak se vrátí také Jane Foster (Natalie Portman), ovšem bude z ní další Thor a nové záporáka ztvární Christian Bale.

A aby toho nebylo málo, tak aktuálně vyšlo najevo, že filmu uvidíme také Star-Lorda v podání Chrise Pratta. Star-Lord a Thor (Chris Hemsworth) už se velmi dobře znají, ostatně Strážci Galaxie, jejichž "šéfem" (nebo ti to alespoň myslí) je právě Star-Lord, Thora zachránili. 

Zatím není jasné, jak přesně bude Star-Lord zakomponován do děje, ale dovoluji si odhadovat, že půjde o víc, než jen malé cameo. Ostatně, předtím, než byl oznámen vznik čtvrtého Thora, se spekulovalo o tom, že by se Thor měl ve třetích Strážcích Galaxie stát členem ústředního týmu. K tomu asi nedojde, ale nevadí, i to, že Star-Lord bude ve čtvrtém Thorovi je fajn zpráva a navíc, určitě nebude sám, už delší dobu se tuší, že se objeví i další členové Strážců Galaxie.

Natáčení by mělo začít příští rok, premiéra Thor: Love and Thunder by se pak měla odehrát 10. 2. 2022.

Zdroj: Deadline, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat