Co k tomu řekl Tom Rothman?
Zatímco filmům o Spider-Manovi, na kterých Sony spolupracuje s Marvelem, se daří skvěle, projekty inspirované marvelovskými komiksy vznikající čistě pod taktovkou Sony často mezi diváky příliš nezabodovaly. Právě k tomu se vyjádřil šéf Sony Tom Rothman:
SOUVISEJÍCÍ: SPIDER-MAN PŘEKONAL AVENGERS: ENDGAME
„Ve výsledku s nimi diváci zkrátka nebyli dostatečně spokojení. Jestli je to vůči těm filmům spravedlivé hodnocení, těžko říct. O tom se můžeme bavit donekonečna. Rozhodující slovo ale mají diváci a ti na ně jednoduše nereagovali. Je to tak prosté. V tuto chvíli nevíme. Nikdy jsme se na to nedívali jako na nějaký Sony-Marvel Universe. Přemýšleli jsme spíš nad tím, jestli stojí za to natočit filmy s dalšími postavami. V tuto chvíli ale žádný takový projekt není v aktivním vývoji.“
Už delší dobu se proslýchá, že Sony chystá určitý restart svých komiksových projektů. Kdy by k němu ale mělo dojít a jak přesně bude vypadat, zatím není jasné.
Zdroj: Variety, Sony Pictures (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat