Živí mrtví: V sedmé řadě se zřejmě představí další oblíbená postava z komiksu

A má tygra. POZOR, SPOILERY!!!

Šestou řadu The Walking Dead máme za sebou a ještě teď někteří nadávají na to, jak dopadla. Finále (recenze), respektive jeho závěr, nebylo takové, jak si mnozí přáli. Nezbývá než doufat, že tvůrci splní sliby a sedmá řada ospravedlní to, co se stalo.

PODOBNÉ ČLÁNKY: MUSÍME NATOČIT NĚCO, CO TO OSPRAVEDLNÍ, ŘÍKAJÍ O KONCI ŠESTÉ ŘADY TVŮRCI

Dobrou zprávou je, že v nové sérii, která začne v říjnu, zřejmě uvidíme další oblíbenou komiksovou postavu a to bývalého zaměstnance ZOO Ezekiela, který nejen, že je vůdcem místa známého jako The Kingdom, ale také má skvělý doprovod a tím je tygr jménem Shiva.

Společnost Skybound, která spolupracuje na komiksu The Walking Dead, u příležitosti národního dne zvířat, uveřejnila na svém facebookovém profilu obrázek Ezekiela se Shivou s popisem: "Brzy se setkáte s Ezekielem a Shivou!". 

Popisek byl ale brzy smazán a nahrazen jiným: "Doufáme, že milujete domácího mazlíčka stejně, jako Ezekiel Shivu!" 

Zřejmě se někomu z tvůrců seriálu nelíbilo, co Skybound prozradil. Ale asi to nebylo nic, co by bylo velkým překvapením. Ve finální epizodě šesté řady Živých mrtvých se objevili dva muži v brněních, což naznačilo, že uvidíme The Kingdom a kromě toho, jeden z tvůrců prozadil, že bychom se v další řadě mohli dočkat tygra.

PODOBNÉ ČLÁNKY: UVIDÍME V DALŠÍ SÉRII ŽIVÉHO TYGRA?

Přítomnost Ezekiela tak mnohé nezaskočí. Těšíte se na něj?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat