Záporačka z She-Hulk bude nejotravnějším marvelovským padouchem vůbec, tvrdí její představitelkaJameela Jamil má jasno, proč je její postava nebezpečná. 

V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (premiéra 17. 8. 2022) se objeví více padouchů, ale jedním z těch nejvýraznějších bude supersilná Titania v podání herečky Jameely Jamil.

SOUVISEJÍCÍ: V TRAILERU NA SHE-HULK BYL ODKAZ NA GHOST RIDERA

Kromě toho, že je Titania extrémně fyzicky zdatná, jde také o influencerku a očividně ne zrovna sympatickou postavu. Jameela totiž prozradila následující:

"Titanie vyčnívá, protože si o ní myslím, že je ze všech [padouchů] popravdě nejotravnější. Skoro si myslím, že nepotřebuje využívat své síly, prostě vás bude tak otravovat, že vás to zabije. A věřím, že jde o superschopnost, kterou jsme dost nevyužili. Je také velmi okouzlující. Líbí se mi skutečnost, že má křivky a líbí se mi skutečnost, že nemá sebereflexi. Nemá žádnou sebereflexi a to je opravdu opravdu zvláštní. Uvidíme."

Jameela je proslulá tím, že má svérázný smysl pro humor a tahle postava zní jako něco, co jí bude sedět. Jak moc, to uvidíme za pár týdnů. 

 

Zdroj: Screen Rant, Disney+ (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat