Marvel údajně přivede zpět postavy z Agents of S.H.I.E.L.D. a bohužel zemřel asistent Roberta Downeyho Jr.


Komiksové střípky.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. začal pozvolna, takže o něj rychle opadl zájem, ale postupem času se jeho kvalita výrazně zlepšila a šlo o hodně zajímavou podívanou. Je tak trochu smutné, že v případě Marvelovského filmového universa se na něj tak trochu pozapomnělo a není na něj příliš odkazováno. 

To by se ale mohlo změnit, protože se objevily (zatím ze strany Marvelu nepotvrzené) zvěsti o tom, že budou rebootovány některé postavy ze seriálu a to se stejnými herci. 

Jinak řečeno, půjde o totožné postavy, které fandové seriálu poznají, ale ti, kteří ho nikdy neviděli, nebudou ztraceni, protože nebude nutné znát jejich historii, což se jeví jako fajn řešení.

Zatím ale bohužel nejsou zprávy, které konkrétní postavy budou přivedeny zpět, ani to, kdy a ve kterých projektech.

Smutná zpráva pro Roberta

Robert Downey Jr. je sice úspěšný herec a poté, co se stal marvelovským Iron Manem, se jeho kariéra opět dostala na vrchol, ale i on se musí potýkat s nepříjemnými "lidskými" problémy, jako je například tragická událost, kdy během autonehody 5. 5. 2021 zemřel jeho dlouholetý asistent Jimmy Rich. 

Jimmy s Robertem pracoval téměř dvě dekády, byl jeho pravou rukou v případě každého marvelovského filmu a herec ho na Twitteru označil za svého bratra, strýce pro své děti a někoho, kdo mu stál po boku v dobrých i ve špatných čase.

Zdroj: Giant Freakin Robot, ABC/Marvel Television (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

1 komentářů:

  1. Jen pro upřesnění, na Agents of S.H.I.E.L.D. se nepozapomnělo. Ten seriál byl (stejně jako Daredevil, Defenders a vlastně všechny seriály mimo ty nové vysílané na Disney+) vyškrtnut z kánonu a do MCU už oficiálně tedy nepatří. Pokud zrebotují postavy z agentů, znamená to, že nepůjde o ty stejné postavy, nýbrž o jejich alternativní verze z paralelní reality (Agents of S.H.I.E.L.D. a MCU jsou nyní dvě odlišné reality). Takový agent Coulson, který byl v agentech vzkříšen, je v MCU zřejmě opravdu po smrti, pokud se to tedy tvůrci nerozhodnou v budoucnu změnit. Až budou postavy pro MCU zrebotovány, můžou mít podobnou minulost jako jejich alternativní verze z agentů, ale také mohou mít úplně jinou minulost. Uvidíme, co tvůrci vymyslí.

    OdpovědětVymazat