Zaklínač: Diváci budou Henryho Cavilla jako Geralta milovat, věří producent

Snad ano.

Streamovací společnost Netflix připravuje seriálovou verzi oblíbených knih ze série The Witcher/Zaklínač.

Do hlavní role Geralta z Rivie byl angažován Henry Cavill. A v případě tak oblíbené postavy je jasné, že s obsazením prostě budou někteří lidé nespokojeni.

Situaci moc nepomohlo ani oficiální video, na kterém byl Henry jako Geralt představen. Nicméně, pokud jde o producenta seriálu Tomasze Baginskieho, tak ten věří, že diváci budou spokojeni:

"Publikum ho bude milovat. Uvidíte, až bude na obrazovce."

A co vlastně Tomasz říká na hodně divoké reakce fandů? Některé byly opravdu přehnané, kvůli obsazení určitých rolí se na sociálních sítích objevily dokonce výhrůžky smrtí směřované na showrunnerku Lauren S. Hissrich:

"Lidé mají právo soudit. Dostáváme peníze také za to, že jsme vystaveni tak výrazné kritice. Pokud se někdo cítí lépe, když dá na internetu vědět, že se jim nelíbí nějaká castingová volba, pak to paradoxně znamená, že svou práci děláme dobře. Máme lidem poskytovat zábavu, takže pokud je pro některé lidi zábavou dávat o sobě takhle vědět na internetu, tak prosím. Rozumím tomu, že fandové mají své vlastní představy, ale všichni, kteří budou v seriálu hrát prošli velmi náročným castingovým sítem."

Fanoušci umějí být někdy velmi fanatičtí a samozřejmě je dost těch, kteří by si v hlavní roli uměli představit někoho jiného (například Madse Mikkelsena), nicméně bychom měli dát Henrymu šanci. Je to šikovný herec.

Zaklínač by se měl objevit někde v průběhu tohoto roku.Zdroj: Onet Film
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat