Snyderova Justice League si vede dobře, ale na Wonder Woman 1984 nestačí. A Zack Snyder se možná přece jen podívá na původní verzi


 Komiksové střípky.

Na Snyderův sestřih Justice League (2021) se čekalo roky a bylo jasné, že půjde o úspěch. Fandové jsou z něj nadšení, novináři (obvykle) nejsou zklamaní a dalo se tak předpokládat, že si film povede na streamovací službě HBO Max dobře. 

SOUVISEJÍCÍ: FALCON & WINTER SOLDIER JSOU NEJVĚTŠÍM SERIÁLOVÝM ÚSPĚCHEM NA DISNEY+

Vede, v prvních třech dnech si ho alespoň na pět minut pustilo 1,8 milionů domácností, což je velmi dobrý výsledek, ale překvapivě ne tak dobrý, jaký měla Wonder Woman 1984 (2020), která v prvních třech dnech generovala číslo 2,2 milionů domácností. 

Můžeme namítnout, že druhá Wonder Woman byla prvním DC filmem, který měl premiéru ve stejný den v kinech, tak na streamovací službě HBO Max a kromě toho Justice League je mládeži nepřístupná a Wonder Woman ne, ale i tak je to asi překvapením.

Na druhou stranu, Justice League si vedla o něco lépe, než Falcon & Winter Soldier. Tahle marvelovská série přilákala 1,7 milionů domácností. Ovšem, Justice League je velkolepý blockbuster, Falcon & Winter Soldier je seriálem, také velkolepým, ale seriálem, takže se za 1,7 milionů domácností rozhodně nemusí stydět.

Mimochodem, ví se, že se Zack Snyder zatím na Justice League z roku 2017 nepodíval a neměl to nikdy v plánu, ale zdá se, že to možná přehodnotí. Na otázku, co říká na to, jak s postavami pracoval Joss Whedon, reagoval:

"Víte, protože jsem neviděl verzi pro kina a to, jak to skončilo, nebyl jsem si jistý - a stále nejsem, ale možná se někdy podívám, ale stále si nejsem úplně jistý, čí role byly menší nebo úplně vystřiženy."

Rozhodně by asi mnohé zajímalo, co by Zack na na Jossovu verzi řekl.

Zdroj: Deadline, IMDb, DC Entertainment/Warner Bros. (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat