Thor: Love and Thunder - Těšte se na nové postavy i staré známe, naznačila představitelka Valkýry


Tessa Thompson láká na čtvrtý díl série Thor.

Jak už víme, Thor (Chris Hemsworth) se dočká čtvrtého filmu s podtitulem Love and Thunder (premiéra 5. 5. 2022) s tím, že se můžeme těšit na návrat starých známých, které jsme už nějakou dobu neviděli (Jane Foster, Lady Sif...), ale i těch, kteří tak dlouho dobu pauzu neměli, jako je například Valkýra v podání Tessy Thompson

SOUVISEJÍCÍ: CHRISTIAN BALE ZTVÁRNÍ VE ČTVRTÉM THOROVI "ZABIJÁKA BOHŮ"

Právě ta se o filmu rozpovídala a dala vědět, že kromě postav z jiných projektů Marvelovského filmového universa (MCU) uvidíme i nováčky (nejen Christiana Bale v roli padoucha Gorra):

"Ano. Mohu naznačit, že bude určitě královnou Nového Asgardu, když se s ní potkáme... A prozradím také to, že dojde na nějaké bezva věci. Máme nějaké nové postavy, případně máme lidi z dalších koutů MCU. A máme nějaké lidi, které jsme možná viděli už předtím."

Ne nadarmo se říká, že film bude spíše podívanou ve stylu Avengers, než sólovkou. Už teď víme, že kromě výše zmíněných postav uvidíme třeba Strážce Galaxie a určitě se dočkáme dalších návštěv z ostatních projektů od Marvelu. Očividně se tak máme na co těšit.

Zdroj: The Playlist, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat