Ryan Reynolds by se měl vykašlat na třetího Deadpoola a raději si znovu zahrát Green Lanterna, myslí si tvůrce Deadpoola

Zbývá jediná otázka, proč?

Ryan Reynolds si předtím, než skvěle ztvárnil Deadpoola, zahrál hlavní roli v ne zrovna povedeném filmu Green Lantern (2011). A to, jaký má Ryan k této komiksovce vztah, bylo jasně ukázáno ve vynikající potitulkové scéně v komiksovce Deadpool 2 (2018)

Málokdo tak asi předpokládá, že by měl herec zájem si roli Hala Jordana/Green Lanterna zopakovat. Ale tvůrce postavy Deadpool Rob Liefeld by byl naopak pro a chtěl by, aby si Ryan navlékl zelený kostým ještě předtím, než (tedy pokud) vznikne třetí film Deadpool:

"Víte, co bych rád? Víte, co bych rád, rád bych, aby Ryan Reynolds byl znovu Green Lanternem. Chtěl bych to víc, než aby natočil Deadpoola 3. Rád bych ho to znovu viděl dělat. Podívejte, Deadpool 1 a Deadpool 2 jsou jako dvě poloviny perfektního celku..."

Ostatně, je otázkou, jak to bude s Deadpoolem dál. Teď patří práva na něj Disneymu a ten zatím neproslul tím, že by natáčel mládeži nepřístupné komiksovky. Může se to změnit a zástupci společnosti naznačovali, že se nemusíme bát toho, že u případného dalšího dílu Deadpoola sníží přístupnost, ale zatím ani nevím, jestli vůbec nějaká trojka bude. Ale pořád je tu asi větší pravděpodobnost, že vznikne Deadpool 3, než to, že se Ryan Reynolds vrátí jako Green Lantern.Zdroj: CB, Warner Bros./DC (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat