Zapomeňte na Justice League, chystá se akční série Justice League Dark a seriál "marvelovského Batmana" se začne natáčet docela brzy

Komiksové střípky.

Film Justice League/Liga spravedlnosti (2017) asi nedopadl tak, jak si mnozí představovali, ovšem byla tu naděje, že nám bude napravena chuť filmem Justice League Dark, který je ale v přípravách už pěkně dlouho.

A zatím to bohužel nevypadá, že se ho v dohledné době dočkáme, ovšem netřeba truchlit, HBO nabídne seriálovou verzi na své streamovací službě HBO Max. Tvůrci seriálu budou J.J. Abrams a jeho žena Katie McGrath, nicméně se neví, jaké konkrétní funkce se ujmou (zřejmě produkce).

Kromě toho se netuší, jaké členy bude seriálový tým zahrnovat (překvapením by nebyli Zatanna nebo John Constantine), ani kdy se začne natáčet, natož, kdy bude premiéra. Zatím tak můžeme jen čekat na další informace a doufat, že seriálu bude stejně povedený jako jiný DC projekt, který HBO nabídla a to Watchmen.

Moon Knight ještě letos.

O postavě Moon Knight se občas říká, že je to takový "marvelovský Batman". Je to temný hrdina s detektivním talentem, který potírá zločin, ale Moon Knight je více provázaný se světem mystiky. A právě Moon Knight dostane seriál na streamovací službě Disney+.

Ten se navíc zřejmě začne natáčet poměrně brzy a to už v listopadu (konkrétně 16. 11.) toho roku, což je poměrně překvapivé s ohledem na to, že kvůli covid-19 bylo aktuálně zastaveno natáčení seriálů, které byly oznámeny dříve. Dalo by se tak čekat, že Moon Knight přijde na řadu později, ale zřejmě ne.

Nicméně, ani tak se nedá očekávat, že by měl seriál premiéru někdy v prvních měsících příštího roku. Při troše štěstí ve druhé polovině roku 2021, ale spíše až v roce 2022, už jen proto, že to vypadá na přesun WandaVision a Falcon & Winter Soldier z letoška na příští rok.

zdroj: THR, Production Weekly/ComicBook, Warner Bros. Animation/DC (úvodní obrázek)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat