Avengers: Infinity War - Je možné, že by lusknutí prsty vymazalo i Thanose?

Co na to tvůrci?

Po dlouhých letech snažení se v Avengers: Infinity War (2018) Thanosovi (Josh Brolin) povedlo to, po čem tak toužil. Luskl prsty a vymazal z existence půlku živých tvorů v galaxii. Ovšem, je tu ta otázka, zda to dělal s tím vědomím, že to může zasáhnout i jeho nebo byl proti lusknutí imunní. A zdá se, že nebyl. Naznačil to spoluscenárista Christopher Markus:

"No pokud je to čistě náhodné, pak pravděpodobně..."

Pak pravděpodobně riskoval i svou smrt, protože nejsou žádné informace o tom, že rukavice Infinity Gauntlet chrání svého majitele před jejími účinky.

Nicméně, podle všeho by Thanosovi nevadilo, pokud by se změnil v prach, protože podle toho, co víme, byl se svou smrtí smířen ve chvíli, kdy zjistil, že jeho plán vyšel. Proto se také nechal na začátku Avengers: Endgame (2019) tak jednoduše odpravit.

Toužil po nastolení "rovnováhy" a když se mu to podařilo, byl ochoten přijmout svůj konec. Ale jak už to tak bývá, hrdinům se povedlo zvrátit (alespoň částečně) to, co Thanos napáchal a lusknutí prsty bylo nakonec příčinou jeho pádu.Zdroj: Backstory Magazine
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat