Avengers: Endgame - Zajímavá teorie tvrdí, že ve filmu zemřou čtyři původní Avengeři

Kteří?

Nedávno se objevil další trailer na Avengers: Endgame (premiéra 25. dubna 2019) a očekávatelně se začaly rojit nové teorie o tom, co nám upoutávka odhalila.

Jedna z těch zajímavější tvrdí, že nám bylo ve videu naznačeno, kteří čtyři Avengeři zemřou. Podle uživatele Redditu TheRealBrandini97 by to měli být Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans), Ronin (Jeremy Renner) a Black Widow (Scarlett Johansson).

SOUVISEJÍCÍ: NAZNAČIL TRAILER NA AVENGERS: ENDGAME SMRT KAPITÁNA AMERIKY?

Proč právě oni? Pokud budete pozorně poslouchat, co postavy pronášejí v traileru, tak právě tahle čtveřice použije frázi "Whatever it takes," tedy volně přeloženo "Za každou cenu" nebo "Až už to stojí cokoliv."

Mohl by to být náznak toho, že právě oni se obětují, aby zvrátili Thanosovo (Josh Brolin) lusknutí prsty. Plus je tu ona věc, že z původních šesti Avengerů se právě tahle čtveřice objevila v Captain America: Občanská válka (2016), chyběl Hulk (Mark Ruffalo) a Thor (Chris Hemsworth). A jistě víte, že jak Občanskou válku, tak Endgame režírovalo bratrské duo Russoových, tím pádem by i tohle mohlo něco naznačit.

Za měsíc a pár dnů se dozvíme, zda je tahle teorie pravdivá, nebo zda je úplně mimo.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat