Živí mrtví: A je to tady znovu, představitel Glenna brání to, co se stalo s jeho postavou

Steven Yeunn o tom, co se přihodilo Glennovi. POZOR, SPOILERY!!!

Hlavní vlna rozčílení nad tím, že tvůrci The Walking Dead dělali z diváků trubky a předstírali, že Glenn (Steven Yeun) zemřel, už ustala, ale čas od času se k tomu někdo vrátí. Třeba sám Steven Yeun, který měl potřebu rozhodnutí filmařů znovu obhajovat:

"Zkusili jsme něco, co mohlo být nebezpečné a svým způsobem také bylo. A někomu se to nelíbilo, byl to krok, který lidi rozdělil. Ale nikdy jsme se nepokoušeli podvést publikum. Nikdy jsme si neříkali, ´Lidé kvůli tomu budou šílet.´ Spíše to bylo, pojďme odvyprávět příběh a udělat ho důležitým a smysluplným. Scott (Scott M. Gimple, jeden z tvůrců, pozn. redakce) se snažil, aby na tom bylo publikum stejně jako lidé z Alexandrie, kteří nevěděli, kde Glenn je. A ať už publikum věří, že jsme to provedli správně nebo ne, udělali jsme to, tváří v tvář vítězství nebo selhání, tak to prostě je, když si za něčím jdete, je to to jediné, na co můžete spoléhat." 

Byl to opravdu riskantní nápad a dost diváků "namíchnul", ale stalo se stalo a život (a seriál) jde dál. A mezi námi, zřejmě na Glenna stejně nečeká hezký osud, objevují se zvěsti, že by mu ve finále šesté řady mohl rozmašírovat hlavu záporák Negan (Jeffrey Dean Morgan). A z toho už se Glenn jistě nevzpamatuje.

Jak se příběhová zápletka s Glennem líbila vám?

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat