Téma: O kterých seriálech se šušká, že by mohly být zrušeny?

Fandové těchto sedm seriálů by možná měli mít obavy.

Pomalu začíná zimní pauza, kdy si hromada seriálů dává "voraz". Ale už za sebou máme dostatek epizod, abychom mohli odhadovat, které projekty jsou v ohrožení a mohlo by dojít k jejich zrušení. Tady je sedm těch, u kterých se o tom čím dál více spekuluje. 


Je to jen chvíle, co bylo oznámeno, že se stálice stanice The CW přesouvá na pátek. A to v 99 % případech není dobrá zpráva. Pátek je pro seriály "zabijácký" den, většina mladých lidí vyrazí za zábavou a nevysedává u televize. 


Ani spin-off k Upířím deníkům na tom není se sledovaností až tak dobře, aby si mohl být jistý, že na obrazovkách vydrží. A navíc byl seriál spolu s Upířími deníky přesunut na páteční večer, což obvykle rozhodně neznamená nárůst sledovanosti. 


Ani historická podívaná The CW nemůže být v klidu. Ono se nedalo očekávat, že přiláká hromadu diváků, když běžela v několikrát zmiňovaný pátek. Navíc, teď její vysílací čas dostali The Originals a nebylo upřesněno, kdy se Reign vrátí. Zřejmě se na obrazovkách ještě objeví, ale nedá se čekat, že by byla schválena další řada. 


O zrušení tohoto detektivního seriálu se mluví už nějaký ten pátek, ale zatím se na obrazovce drží zuby nehty. Ovšem aktuálně to vypadá, že by k tomu opravdu mohlo dojít. Sice to oficiálně oznámeno nebylo, ale šušká se o tom hlasitěji a hlasitěji. 


Person of Interest je sice hodně povedeným seriálem, ale patří k těm, které netrhají rekordy ve sledovanosti. Není tak divu, že pátá řada bude mít jen 13 dílů. A pokud k nim neusedne výrazně více diváků než v případě předchozí série, tak je pravděpodobné, že seriál skončí. 


Výrazně klesající sledovanost u zábavné fantasy podívané rozhodně neznačí nic dobrého, stejně jako to, že ji FOX příští rok přesune na pátek. A pokud se nestane zázrak (ve kterým doufám), tak se čtvrté řady nedočkáme. 


Dramatický seriál stanice HBO je výtečně hodnocený, ale diváky příliš nezaujal. Projekt sice běží na kabelové televizi, kde není sledovanost jediným faktorem pro schválení další řady, ale čísla, která vykazují Leftovers opravdu nejsou nic moc. 

Který seriál by vám chyběl nejvíc? 
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat