Neuhodnete, co dělal Wong předtím, než se stal čarodějem. A proč jsou se podle tvůrce Strážců Galaxie zhoršuje kvalita filmů

 Komiksové střípky. POZOR, MÍRNÉ SPOILERY!!!

Wong (Benedict Wong) je aktuálně Sorcerer Supreme, ale seriál She-Hulk: Neuvěřitelná právnička odhalil, že dříve než se stal klasickým čarodějem, dělal knihovníka v Kamar-Taj a ještě předtím byl prodejcem v síti obchodů Target, což je trošku nečekané, ale i proč ne. 

SOUVISEJÍCÍ: JAMES GUNN MÁ SEZNAM HERCŮ, SE KTERÝMI NECHCE PRACOVAT

A teď k trochu vážnějšímu tématu, v poslední době (i když nejen v ní) se objevují stížnosti na to, že kvalita filmů obecně upadá. Právě k tomu se vyjádřil i filmař James Gunn, ten prozradil, že je důležité naučit se důvěřovat spolupracovníkům a delegovat na ně práci, ale také dodal, že ho rozčiluje, když si režiséři neváží své práce, protože je plno talentovaných lidí, kteří nemají možnost postavit se za kameru a k samotné (ne)kvalitě filmů poznamenal, že byl svědkem toho, jak jsou mnohé produkce neorganizované a scénáře nejsou na začátku natáčení velkých filmů dokončeny a to je podle něj jeden z hlavních důvodů upadající kvality filmů:

"Řekl bych, že po natáčení nedokončených scénářů, jsou nepřipravení režiséři druhým největším problémem. Vytáčí mě doběla, kolik režisérů - ne všichni, ale spousta z nich plýtvá časem, penězi a talentem lidí s tím, že přijdou na natáčení a ani neví, kam postavit kameru."

Tlak na dodržení data premiéry očividně vede k tomu, že je vše uspěchané a má to podle Gunna dopad na kvalitu filmů, což asi není překvapením, ale dá se tušit, že tohle se asi jen tak nezmění. Ovšem nepřipravenost režisérů, to je něco, co by se změnit mohlo a snad se studia nebude snažit ušetřit za každou cenu a nebudou najímat hlavně nezkušené tvůrce (byť je pravda, že někteří z nich rozhodně talent mají).

Zdroj: Twitter, Marvel Studios (úvodní fotografie)


Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat