Highlander: Jak to vypadá s novou verzí kultovní fantasy, ve které by si mohl zahrát Henry CavillChad Stahelski prozradil, v jaké fázi jsou přípravy.

Henry Cavill se možná stane součástí další kultovní značky, měl by se objevit v hlavní roli nové verze Highlandera a to v režii Chada Stahelskiho, který má na kontě akční filmovou sérii John Wick. 

V poslední době jsme bohužel ale neslyšeli příliš zpráv o tom, jak to s filmem vypadá, nicméně nyní se ozval právě Chad, který prozradil následující:

"Jsme aktuálně ve fázi dolaďování [scénáře]. Myslím, že víme, co chceme. A co je důležitější než cokoliv jiného je to, že víme, co chceme natočit. Je to o kreativitě. Víme, co zkoušíme natočit. Je to jen o tom, dostat se do bodu, kdy budeme mít pocit, 'Dobře, to je ono. Jdeme do toho.' Ale jsme tomu zatím nejblíže, což je dobré."

Jak bylo zmíněno, není na sto procent jisté, že si hlavní roli zahraje Henry, ale pro Chada jde o hlavního favorita, tak doufejme, že skončí ruka v rukávu, protože Cavill to s mečem rozhodně umí. 

Pokud jde o začátek natáčení nebo datum premiéry, nic z toho aktuálně oznámeno nebylo. 

Zdroj: Collider, Netflix (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat