Venom 2: Carnage přichází - Z filmu je větší úspěch než se čekalo

Daří se mu. 

Druhý Venom se, na rozdíl od prvního dílu, těší z vcelku pochvalných reakcí novinářů a zdá se, že kromě toho se vyrovná (nebo možná překoná) původnímu filmu, i pokud jde o tržby.

Přestože pandemická situace v USA ještě není rozhodně dobrá a kina se do původního režimu vracejí pomalu, tak si druhý film podle odhadů odnese ze severoamerických kin něco mezi 70 až 80 miliony dolarů za první víkend, což je víc než se čekalo (prvotní odhady byly kolem 65 milionů dolarů). 

První Venom začínal také s 80 miliony dolarů, ale v době, kdy ještě nezuřila pandemie, takže pokud se Venom 2: Carnage dostane přes hranici 800 milionů dolarů, případně ji překročí, je tu možnost, že si povede lépe, než první díl, který si nakonec odnesl 856 milionů dolarů. Ale i kdyby se téhle částce pouze přiblížil, byl by to v aktuálně době ohromný úspěch. 

 

Zdroj: BoxOfficeMojo, Sony Entertainment (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

1 komentářů:

  1. Those players in the upper echelon of the PvP community thought that the special titles and rewards were in order at the end of the first season. The top 35% of players can earn the title of "Challenger" at the end of the season, and the top 10% of players can get the title of "Opponent". Those who complete in the top 3% can get the title of "Dueler". If you need Classic TBC Gold, Mywowgold will provide you with new and wholehearted assistance, allowing you to easily obtain a large amount of TBC Classic Gold without spending too much money. Mywowgold is a professional TBC Classic Gold supplier, both old players and novices can get the TBC Classic Gold they want there!

    OdpovědětVymazat