Matrix 4: Udělal, co mělo být uděláno, vysvětlil nový představitel Morphea, proč se nevrátí Laurence FishburnePro diváky je to asi trochu matoucí. 

Ve čtvrtém Matrixu (premiéra 13. 12. 2021) se vrátí jak Keanu Reevese, tak Carrie-Anne Moss, ale ne Laurence Fishburne, postavu Morphea po něm převzal Yahya Abdul-Mateen II a právě ten vysvětlil, proč si Laurence svou ikonickou roli nezopakuje:

"Laurence už udělal to, co mělo být uděláno. Domnívám se, že to, co nabízí scénář je nová zápletka a určité nové příležitosti, které vytvořily prostor v universu Matrix pro nového Morphea... Co si diváci uvědomí je to, že v Matrixu existuje množství pravidel. Věk, vzhled, věci, které jsou vnímány jako skutečné, mohou být v tomto světě změněny. Matrix je místem, kde vše možné."

To už víme z předchozí trilogie, kde byla Vědma potrestána zas svou vzdorovitost změnou vizáže. Ovšem, stále nebylo pořádně vysvětleno, proč nebyl pro roli osloven Laurence. To, že je možné změnit vzhled postav v Matrixu asi většina lidí chápe, ale otazník visí nad tím, proč z ústřední trojice nebyl povolán zpět jen jeden herec...


Zdroj: EW, Warner Bros. (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat