Když jsem se neobjevil v Občanské válce, myslel jsem si, že končím u Marvelu, prozradil Chris Hemsworth


Jak víme, naštěstí k tomu nedošlo. 

Jednou z postav, která překvapivě chyběla ve filmu Captain America: Občanská válka (2016) byl i Thor v podání Chrise Hemswortha. Zaskočilo to fandy a zaskočilo to i australského herce, který kvůli tomu získal dojem, že se nadále v marvelovských filmech objevovat nebude:

"Vybavuji si, že jsem byl na propagačním turné k Age of Ultron a všichni mluvili o Občanské válce. Já na to, 'Co je Občanská válka?' Ptal jsem se, 'Vy natáčíte nějaký vedlejší projekt nebo něco takového?' A oni na to, 'Ne, víš, je to Captain America. Dalším dílem bude Občanská válka.' Já na to, 'Počkejte... je v tom Iron Man?' A oni, 'Ano, ale nejen Iron Man. Je tam i Vision. Je tam Spider-Man..."

Chris se tak začal obávat, že už nebude Thor součástí Marvelovského filmového universa, ale nemohl být dál od pravdy. Jako jeden z mála původních Avengers v něm stále působí a kromě toho je jediným z nich, kdo se dočká čtvrté sólovky (Thor: Love and Thunder). Zdroj: The Story of Marvel Studios: The Making of the Marvel Cinematic Universe/CB, Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat