Ne, oblíbená postava se ve třetích Strážcích Galaxie nevrátí a měl si opravdu Adam Driver zahrát NightwingaKomiksové střípky.

Smrt v komiksu není často finální a je hromada způsobů, jak přivést postavy zpět. To platí i pro filmové komiksovky a tak se občas fandové ptají, zda bychom se nemohli dočkat také návratu Yondua (Michael Rooker), který zemřel hrdinskou smrtí ve druhých Strážcích Galaxie z roku 2017. 

To ale režisér/scenárista James Gunn striktně odmítá:

"Jak už jsem řekl předtím, Yondu je mrtvý & zůstane mrtvý tak dlouho, jak budu zapojen do prací na Strážcích. Jeho smrt pro lidi něco znamenala & já nebudu [jeho oběť] snižovat."

Samozřejmě je tu možnost, že by se mohl Yondu ve Strážcích Galaxie Vol 3. objevit ve flashbacích, ale nic takového zatím potvrzeno nebylo.

Adam Driver jako Batmanův parťák?

Během prací na filmu Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) se začalo mluvit o tom, že by si postavu Nightwinga měl zahrát Adam Driver. Jak ale víme, k tomu nikdo nedošlo, což ale automaticky neznamená, že se to neplánovalo. 

Teď se k tomu vyjádřil režisér Zack Snyder, který vyvrátil spekulaci, že měl Adam navléknout kostým Nightwinga, ovšem o spolupráci s hercem se uvažovalo:

"Ne [neměl hrát Nightwinga]. Mluvil jsem s Adamem o roli, ale nebyl to Nightwing."

Kdo to tedy byl? To můžeme jen hádat, protože to Snyder neprozradil.

Zdroj: Twitter, MTV News, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat