Jak to vypadá se Strážci Galaxie Vol. 3? Vrátí se Supermanův protivník v Justice League? Odlišný vzhled padouchů z AvengersA dočkáme se film Bloodshot 2?

I když to tak chvíli nevypadalo, tak James Gunn natočí i třetí Strážce Galaxie, ale zatím není jasné, kdy se jich dočkáme. Nicméně Gunn má dobrou zprávu, na Twitteru prozradil, v jaké fázi jsou přípravy a podle něj je scénář hotov a aktuálně probíhá najímání štábu. 

Vrátí se Zod?

Ve filmu Muž z oceli (2013) se jako generál Zod představil Michael Shannon. A aktuálně se mluví o tom, že by se mohl objevit v sestřihu Justice League od Zacka Snydera, ale k tomu Michael dodal, že i když by byl za to velmi rád, tak o ničem takovém neví a dá se tušit, že by už byl osloven, pokud by se ve filmu měl objevit. Premiéra se odehraje někdy příští rok na streamovací službě HBO Max a to v podobě filmu i minisérie. 

Parádní Chitauri 

V Avengers (2012) jsme byli svědky mimozemského útoku na New York, kde byli hlavními pěšáky emzácké armády takzvaní Chitauri. A právě alternativní (a povedený) návrh jejich vzhledu nabídl marvelovský umělec  Phil Saunders.

Komiksový film Bloodshot (2020) sice v kinech utržil jen 37,3 milionů dolarů, což není ani jeho rozpočet, který byl 45 milionů dolarů, ale podle šéfa vydavatelství Valiant Comics (které stojí za komiksovou předlohou) Dana Mintze si film vedl dobře na ostatních platformách (streamovacích službách atd.) a tím pádem můžeme očekávat dvojku. Detaily ale známy nejsou.

Zdroj: Twitter, ComicBook, CBR, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat