Diváci se mstí Amazonu za to, že nezveřejnil kompletní druhou řadu seriálu The Boys a Marvel má zřejmě velké plány s Winter Soldierem

Komiksové střípky.

Nedávno odstartovala druhá řada skvělého politicky nekorektního komiksového seriálu The Boys. Streamovací služba Amazon Prime Video zveřejnila tři díly najednou, ale i to je očividně podle mnohých diváků málo, protože na Amazonu nemá druhá řada od mnoha diváků zrovna pěkné hodnocení. Ale důvodem není to, že by nebyly první tři epizody parádní (jsou), ale proto, že se Amazon rozhodl zveřejňovat další díly s týdenním rozestupem a to spoustu diváků jednoduše nakrklo, protože první řada byla uvolněna najednou. 

Aktuálně tak má druhá řada od 50 % hodnotících pouze jednu hvězdičku z pěti a ozývají se klasické hrozby lidí, kdy varují, že seriál přestanou sledovat nebo zruší předplatné Amazon Prime Video. 

Nicméně to asi na názoru Amazonu nic nezmění. I když pokud ano, nenadávali bychom. 

Bucky se jen tak nerozloučí

Buckyho Barnese/Winter Soldiera (Sebastian Stan) určitě uvidíme v první řadě očekávané marvelovské série Falcon & Winter Soldier, ale co bude s touhle oblíbenou postavou dál, to je ve hvězdách. I když vyjádření kaskadéra John Nania, který v nebezpečných scénách zaskakuje za Sebastiana Stana, naznačuje, že první řadou zmíněného seriálu to rozhodně nekončí:

"Nemyslím si, že to pro Winter Soldiera v Marvelovském universu končí, je tu toho spousta dalšího a já se těším, že toho budu součástí."

O čem konkrétně je řeč, to není jasné, zatím jsme se nedočkali ani první řady Falcon & Winter Soldier (a zřejmě bude premiéra až příští rok), ale očividně se je na co těšit. John poznamenal:

"Pokud jde o akci, tak jsem byl v minulosti součástí některých ambiciózních projektů, ale upřímně, tohle může být nejambicióznějších projekt, na kterém jsem kdy pracoval.

Zdroj: Amazon, The Screen Forum, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat