Black Adama budete milovat, slibuje jeho představitel Dwayne Johnson a Justice League ukáže Flashe, jak ho neznáme

 

Komiksové střípky.

Na víkendové virtuální akci DC FanDome dostal prostor také Black Adam, kdy se fandové dočkali odhalení jeho filmového vzhledu a to vše za doprovodu voiceoveru představitele hlavní role Dwaneya Johnsona. A právě ten prozradil, že věří, že si zamilujete filmového Black Adama, ať už jste fandy jakékoliv jeho komiksové varianty:

"Je tu spousta variací a verzí Black Adama, které jsme si napříč roky zamilovali a co vám mohu slíbit je to, že v případě [tohoto] Black Adama cítím v hloubi svého srdce, že je ten pravý pro inspiraci našeho příběhu, jeho počátku, příběhu o jeho zrození. Tato postava bude mít vlastnosti, které milujeme, ať už milujete jakoukoliv verzi Black Adama."

Jak už víme, filmový Black Adam nebude záporák, tak jako v komiksu, ale spíše antihrdina:

SOUVISEJÍCÍ: ODHALEN VZHLED BLACK ADAMA

"Je soudcem, porotou, i katem a věří v oko za oko. Vždy udělá vše, by ochránil lidi, speciálně pak ty, kteří jsou jeho rodinou."

Premiéra filmu by se měla odehrát 23. 12. 2021.

Příští rok bude nabídnuta také dlouho očekávaná Zack Snyder's Justice League a jak víme z traileru, tak uvidíme také vystřižené scény s Flashem (Ezra Miller) a Snyder také poznamenal, že zjistíme více o jeho schopnostech:

"V tomto filmu uvidíte Flashe, o kterém si myslím, že jste ho ještě neviděli. Má to také spojitost s jeho schopnostmi, protože víte, že je kvantovou postavou. Dokáže zacházet s časem a prostorem, takže možná uvidíte, co s tím dokáže udělat."

Cestování v čase je prvkem, v jehož případě by měli být tvůrci dost opatrní, není snadné s ním nakládat tak, aby to dávalo smysl, ale snad to Snyder a spol. zvládnou.

Zdroj: CB (I, II), Warner Bros. (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat