Herec z marvelovky Eternals nesnáší fotky, na kterých ukázal své svaly

Kumail nečekal takový ohlas.

V plánované marvelovské týmovce Eternals si roli Kinga zahraje Kumail Nanjiani, který na tom nikdy nebyl fyzicky špatně, ale kvůli téhle komiksovce pořádně zabral v posilovně a výsledek své dřiny ukázal na sociálních sítích. 

Zveřejnil dva snímky a opravdu na nich vypadal velmi dobře, ale ani tak nečekal, že se strhne taková vlna reakcí. Dokonce jednu fotku použil server Pornhub v kategorii "Svalovci" (herce za to odměnil prémiovým předplatným zdarma). 

Kumail se ale přiznal k tomu, že nebyl z poprasku, který fotky vyvolaly, zase tak nadšený:

"Mé tety mi řekly, že jsou na mě opravdu pyšné. To jsem skutečně nečekal. Poslouchejte, stalo se to větším, než jsem si myslel, že by to mohlo být. Pokud bych tušil, že se přihodí tohle, pravděpodobně bych to neudělal, protože vám řeknu jednu věc, začal jsem tu fotku nesnášet."

Není asi divu, že herci začal snímek trochu lézt na nervy. Samozřejmě výše zmíněné pronesl se smíchem, ale je faktem, že se jeho fotky neustále řeší a vlastně asi víc, než jeho role v očekávané marvelovce. 

Ta bude mít premiéru 11. 2. 2021.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I never thought I’d be one of those people who would post a thirsty shirtless, but I’ve worked way too hard for way too long so here we are. You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain. I found out a year ago I was going to be in Marvel’s Eternals and decided I wanted to transform how I looked. I would not have been able to do this if I didn’t have a full year with the best trainers and nutritionists paid for by the biggest studio in the world. I’m glad I look like this, but I also understand why I never did before. It would have been impossible without these resources and time. So big thanks to @grantrobertsfit who started working with me at the beginning of the year and made me understand true physical pain for months and months. Then, once we started shooting, a massive thanks to @davidhigginslondon and his team (@ellispartridge, @thebeardypt, @tomcheesemanfitness) for training me almost every day and making me strong, limber and injury free. I can almost touch my toes now. (And thank you for forcing me to do cheat meals David.) Matthews Street Catering for their delicious and healthy meals. And finally, the biggest thanks goes to @emilyvgordon for putting up with me complaining and talking about only working out and dieting for the last year. I promise I’ll be interesting again some day. #thirstyshirtless (Photo by @markupson.) (edit: I left off one very important person: @lancecallahan who trained me for 6 years and helped me build the foundation I could use to do this. Thank you!)

Příspěvek sdílel uživatel @ kumailn,

Zdroj: Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat