V Justice League Snyder Cut bude k vidění upravená scéna s Lexem Luthorem, seriál WandaVision bude skvělý a trailer na Kingsmany

Komiksové střípky.

Aktuálně se konečně pracuje na sestřihu Justice League od Zacka Snydera, který uvidíme příští rok na streamovací službě HBO Max a nyní se objevila fotka Jesseho Eisnenberga v roli Lexe Luthora z přetáček.

Původní Justice League (2017) obsahovala potitulkovou scéni s Lexem a Deathstrokem (Joe Manganiello), kdy první zmíněný navrhl, aby založili alianci. 

Zack má ale zřejmě jiné plány, takže daný moment přetáčí. K přetáčkám a dotáčkám dochází také v případě "nejšílenějšího marvelovského seriálu" WandaVision, ve kterém uvidíme také Kathryn Hahn. Ta sice oznámila, že nemůže prozradit žádné detaily, ale poznamenala: "Bude to skvělé. Nic dalšího říct nemůžu!"

Premiéra seriálu pro streamovací službu Disney+ by se měl odehrát v prosinci tohoto roku.

Nakonec je tu nový trailer na komiksovku Kingsman: První mise, která bude mít premiéru 17. 9. 2020. A soudě podle upoutávky se můžeme těšit na zábavnou akční podívanou.Zdroj: The Playlist, Warner Bros. (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat