Těšili jste se na Matrix, Godzilla vs Kong, Wonder Woman 1984 nebo novinku od Nolana? Smůla, všechny čeká zpoždění a někdy ne malé

Kvůli nejisté situaci bude mít spousta filmů zpoždění. 

Přestože například u nás se situace kolem pandemie covid-19 zlepšuje, tak v USA ne (i když se na to tak trochu zapomíná kvůli davovým protestům) a tím pádem vás asi nepřekvapí informace, že se různá filmová studia rozhodla přesunout premiéry některých svých projektů. A někdy poměrně výrazně.

Jen o pár dnů se posune novinka Christophera Nolana Tenet, která měla být původně uvedena 17. 7., ale nakonec to bude "až" 31. 7. 2020, což není žádná hrůza, dá se to vydržet. 

Dalšího zpoždění se dočká Wonder Woman 1984. Ta si zažila už několik posunutí, původně měla být uvedena už v červnu, následně se posunula na srpen a aktuální datum premiéry je 2. 10. 2020. 

Výrazného zpoždění se dočká monster řežba Godzilla vs Kong, která měla být uvedena v listopadu tohoto roku, ale nakonec to bude až 21. 5. 2021. 

A velkým zklamáním je asi také to, že si výrazně déle počkáme na Matrix 4, kdy právě Godzilla převezme jeho původní termín (21. 5. 2021) a čtvrtý Matrix dorazí do kin až 1. 4. 2022.

Nezbývá než doufat, že pandemie se v následujících týdnech a měsících poleví a k dalším velkým přesunům už nedojde.

Zdroj: CS, Warner Bros. (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat