Další film Transformers má datum premiéry a Vin Diesel potvrdil čtvrtého Riddicka

Filmové střípky.

Se sérií filmů Transformers to bylo poněkud nejisté. Poslední dva filmy příliš parády nenadělaly. Zatím poslední přírůstek k hlavní sérii Transformers: Poslední rytíř (2017) měl nejen negativní recenze, ale také vydělal nejméně ze všech dílů hlavní série a spin-off Bumblebee (2018) se sice recenzentům líbil, ale utržil úplně nejméně ze všech filmů Transformers (cca 468 milionů dolarů). 

Bylo tak otázkou, jak to bude dál. Dobrá zpráva pro fandy obřích robotů, bylo potvrzeno, že se 24. 6. 2022 do kin přiřítí další film. Je ale otázkou, zda půjde o právoplatné pokračování, druhý díl Bumblebee nebo něco jiného. To zatím společnost Paramount neprozradila.

Riddick se vrátí

Dalším a milým překvapením je, že bude pokračovat i jiná sci-fi série. Řeč je o projektech s Riddickem (Vin Diesel), které sice nelámou rekordy ve sledovanosti, ale mají své oddané fandy. 

Zatím poslední film, nazvaný jednoduše Riddick, byl k vidění v roce 2013 s tím, že utržil cca 98 milionů dolarů a měl poměrně slušné recenze. Ale s ohledem na to, že tržby nejsou vysloveně astronomické nebylo jasné, zda bude i čtyřka. 

Vin Diesel ale nyní potvrdil, že se dočkáme. Na Instagramu dal vědět, že je čtvrtý film reálnou možností s tím, že je scénář skoro hotov. 

Nicméně se neví, kdy by se mělo začít natáčet a už vůbec ne, kdy by se mohla odehrát premiéra. 

Zdroj: Deadline, Instagram, Universal (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat