Režisér vyvrátil populární teorii o Gamoře a Mantis

Jakou?

S marvelovskými filmy je spojena hromada fanouškovských teorií. Jsou jich stovky, stovky a stovky. A mnoho z nich se týká členů Strážců Galaxie. Jednu populární ale nyní vyvrátil tvůrce filmů Guardians of the Galaxy James Gunn.

Jak víte, v posledních dvou dílech Avengers zemřela Gamora (Zoe Saldana), nicméně se objevila Gamora z minulosti, která se nakonec přidala na stranu hrdinů.

Ovšem, tato Gamora není zamilovaná do Star-Lorda (Chris Pratt) a tak fandové začali spekulovat o tom, že by mohla pomoci Mantis (Pom Klementieff), která dokáže číst a manipulovat s emocemi. Někteří tak doufají, že v "nové" (která je paradoxně z minulosti) Gamoře probudí vzpomínky na to, že miluje Star-Lorda.

S tím ale James nesouhlasí:

"Byli jsme svědky toho, že [schopnosti Mantis] fungují i tak, že naplnily Gamoru strachem. Ale vzpomínky jsou myšlenky, ne emoce. Nemůže číst nebo vkládat myšlenky, pouze emoce."

Což je samozřejmě pravda, žijící Gamora nebyla do Star-Lorda zamilovaná, takže si nemůže vybavit to, co ještě neprožila. Je možné, že by Mantis mohla probudit v Gamoře lásku ke Star-Lordovi, ale nebyly by to upřímné a přirozeně vzniklé emoce.

Tím pádem tedy nezbývá než doufat, že se i tato Gamora zakouká do Star-Lorda a to ve třetím dílu Strážců Galaxie, který by mohl (ale nemusel) mít premiéru v roce 2022.

Zdroj: Twitter, Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat