Kick-Ass: Žádný Nicolas Cage, Big Daddyho si měla zahrát ještě větší hvězda

Která?

Kick-Ass (2010) je hodně zábavnou a politicky nekorektní komiksovou, kterou si spousta lidí opravdu užila. A to také zásluhou obsazení, ve kterém figuroval i Nicolas Cage v roli Taťuldy/Big Daddyho.

Ovšem, nebyl prvním, koho si režisér Matthew Vaughn v téhle roli představoval. Měl vlastně vyhlédnutou ještě větší hvězdu a to samotného Brada Pitta.

Toho ale tvůrcům "vyfoukl" Quentin Tarantino pro film Hanebný pancharti (2009), nicméně Pitt se přesto na Kick-Ass podílel a to jako producent:

"Věděl jsem, že Nick miloval komiksy a superhrdiny a scénář byl milostným dopisem superhrdinům. Film ukazuje, jaké by to bylo, pokud by se ultimátní fanoušek najednou rozhodl hrát si na superhrdinu a někteří lidé měli mylný dojem, že útočíme na [komiksový] žánr, ale já věděl, že Nick tomu rozumí."

Nakonec to dopadlo dobře, Pitt byl v Hanebných panchartech skvělý a stejně tak Cage v Kick-Ass, plus byly zábavné i oba filmy, takže to byla dvojitá výhra pro filmové diváky.Zdroj: THR, Universal Pictures/Lionsgate (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat