Je to jasné, WandaVision bude to nejšílenější, co jste od Marvelu kdy viděli. Plus malé ochutnávky z Lokiho a Falcon & Winter Soldier

A také z Black Widow.

O víkendu proběhl největší svátek amerického fotbalu a to Super Bowl a během něj každý rok vídáme upoutávky na různé filmy a seriály. Letos nechyběly například ochutnávky z několika marvelovských seriálů a to Loki, Falcon & Winter Soldier a WandaVision.

Zatímco z Lokiho bylo vidět opravdu jen málo, v případě dvou dalších marvelovských sérií pro streamovací platformu Disney+ bylo nabídnuto více materiálu. Falcon & Winter Soldier vypadá jako povedená akční zábava se dvěma sympatickými postavami v hlavní roli (kdy jedna umí skvěle házet štítem), ovšem nejvíce pozornosti na sebe strhla série WandaVision.

Ono v podstatě ani nejde popsat, na co se člověk dívá. Je to jako směsice nejrůznějších filmů a seriálů naházených do šejkru, kterým se pořádně protřepe. Něco mi říká, že tohle bude buďto ujeté tak, že si to většina lidí zamiluje, nebo ujeté tak, že tomu většina lidí nepřijde na chuť.

Kromě toho si užijte také další upoutávka na film Black Widow, který bude mít premiéru 30. 4. 2020. Loki pak příští rok a WandaVision a Falcon & Winter Soldier ještě letos.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat