Do seriálu Loki míří herec z Nesvatbových. A režisér Sebevražedného oddílu se za film nehodlá omlouvat

Komiksové střípky.

Skoro to vypadá, že se každý druhý den vynoří novinka o plánované marvelovské minisérie pro streamovací službu Disney+ jménem Loki. A je tu další zajímavá informace. Tentokrát se týká obsazení. Konkrétně toho, že by se v seriálu měl objevit herec Owen Wilson (Nesvatbovi).

Jak je u marvelovských projektů zvykem, není jasné, koho by si měl zahrát, ale předpokládá se, že by nemělo jít jen o cameo roli. Jedná se rozhodně o zajímavou castingovou volbu. Pro Owena jde o první velký superhrdinský projekt, obvykle se specializuje spíše na komedie.

Seriál Loku bude mít premiéru někdy v průběhu příštího roku.

Omlouvat se nebude

Film Sebevražedný oddíl (2016) vypadal nadějně, ale nakonec to nedopadlo podle představ. Někteří diváci jsou dokonce tak naštvaní, že žádají po režisérovi Davidu Ayerovi, aby se omluvil za to, že na DC komiksovku dohlédl. Co na to Ayer?

"Chlape, k tomu nikdy nedojde. Jsem na to pyšný i se všemi chybami..."

Sebevražedný oddíl sice nebyl žádná paráda, ale zase taková hrůza, aby se Ayer musel omlouvat také ne. Ale i tak není divu, že pro další film The Suicide Squad (premiéra 5. 8. 2021) byl povolán do boje někdo jiný a to marvelovský tvůrce James Gunn.


Zdroj: Deadline, Twitter
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat