Fanda si na 3D tiskárně vyrobil skvělé brnění Iron Mana

Šikula.

Pokud jde o kostýmy marvelovských postav, tak asi tou nejoblíbenější je brnění Iron Mana, kdy se fandové snaží vyrobit, co nejpůsobivější verze kostýmu oblíbeného superhrdiny. Tentokrát tu máme další kousek, který je kompletně vytvořen s pomocí 3D tisku.

Konkrétně jde o Mark 85 s tím, že možná na první pohled nevypadá zase tak působivě a to především kvůli tomu, že není nabarvený, ale při podrobnějším zkoumaní člověk musí ocenit detailní provedení brnění. Autorem je uživatel Instagramu, který si říká frankly_built.
It. Fits 🙏 Just ignore the missing shoe covers, hand toppers and knee caps 🤣 I forgot to put them on before I was in too deep 😂 oh well. This is the first time I’ve put everything on. And I’m so f*cking happy. # I’m glad I re-printed the helmet smaller. Lots of other builds I see look like bobble-heads. And the parts have wayyyyyyy less gaps than I had planned for. Just need some more padding and adjusting 😁 Can these LEDs get here already please? eBay? Please? Iron Man Mark 85 100% 3D Printed Sunlu Black PLA+ CR-10S Cura 4.0 w/ Creawesome #marvel #ironman #mark85 #mk85 #marvelstudios #cosplay #tonystark #endgame #infinitywar #3dprint #3dprinter #3dprinting #creality #cura #cr10 #cr10s #comicon #comiccon #mcmcomiccon #armor #suit #comics #mcu #do3d #hashtag #diy #tutorial #howto #franklybuilt
Příspěvek sdílený Frank Lee (@frankly_built),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat