Trailery na temné DC drama Joker a skvělý seriál Titans

Komiksové střípky.

Sólovka Jokera bude jiná. Nepůjde o klasický komiksový blockbuster, ale mrazivé drama zlomeného muže, které nebude sázet na speciální efekty, ale především na herecké výkony v čele s Joaquinem Phoenixem.

To, že Joker nebude dalším standardním komiksovým filmem ukazuje i finální trailer, který rozhodně každou minutu "nekřičí", že jde o příběh ikonického protivníka Batmana, ale to mu rozhodně neubírá na zajímavosti.

Warner Bros. má rozhodně bod za to, že se vydalo nečekaným směrem a zatím to vypadá, že to nebyl krok vedle. Joker by mohl být pádným argumentem pro ty, kteří tvrdí, že i komiksové filmy mají šanci na Oscara nejen v technických, ale i hlavních kategoriích.

Premiéra je naplánována na 3. října.Pokud ale máte chuť spíše na pořádnou komiksovou akci, tak už 6. září odstartuje druhá řada skvělá DC seriálu Titans.

Láká na ni trailer, který představuje nejen staré známé v nových kostýmech, ale také zajímavé nováčky (Superboy, Deathstroke a další). Kromě toho je v upoutávce slušná porce akce, takže je jasné, že se můžeme těšit na svižnou podívanou, která se občas nebojí brutality a krve, což je jen a jen dobře.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat