Avengers: Endgame - Které cameo ve filmu bylo nejtěžší? To neuhodnete

Prozradil to spolurežisér Anthony Russo.

V Avengers: Endgame (2019) jsme se dočkali docela slušného množství cameo rolí. A je jasné, že některé nebylo snadné natočit s ohledem na vytíženost herců a to jak nabitý mají diář. Ovšem, je překvapením, že cameo, které dalo tvůrcům nejvíc zabrat, se netýká žádné velké hvězdy, ale někoho jiného. Koho? To prozradil spolurežisér Anthony Russo:

"Nejobtížnější scéna ve filmu byla ta v restauraci, kde jsme představili Smart Hulka. Takže tam sedí s Ant-Manem, Black Widow a Kapitánem Amerikou a jsou tam ty tři děti, které jsou fandové Hulka. Chtějí se s ním vyfotit. A jedním z těch tří dětí je můj syn Julian. Další je dcera mého bratra Lia. A jedno je syn mé sestry Augie."

Důvod, proč bylo těžké natočit tenhle moment je až úsměvně prostý - škola. Sladit rozvrhy tří dětí tak, aby byly volné pro natáčení a neovlivnilo to jejich výuku se ukázalo být náročnější než získat pro cameo veleznámé herce, kteří byli ve filmu k vidění.

Nakonec to ale vyšlo, takže Russoovic rodina se mohla v kině radovat z toho, že je ve filmu asi milion jejich členů.Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat