Ano, Thanosova zbraň je mocnější než vibranium

Potvrdil to jeden z tvůrců.

Dlouhou dobu se věřilo, že nejsilnějším kovem v Marvelovském filmovém universu je vibranium (samozřejmě existuje ještě adamantium, ale to zatím v Marvelovském filmovém universu představeno nebylo), které se těží hlavně ve Wakandě a je z něj vyroben například štít Kapitána Ameriky (Chris Evans).

Ovšem v Avengers: Endgame (2019) Thanos (Josh Brolin) svým mečem Kapitánům štít bez větších problémů rozbil na malé kusy. Znamená to tak, že jeho zbraň je vyrobena z lepšího kovu než je vibranium?

"Zatímco vibranium je nejsilnějším prvkem na Zemi, ať už má Thanos své ostří vyrobeno z čehokoliv, je to silnější," prohlásil spoluscenárista Christopher Markus.

"No, Thanos očividně ví o Eitrim," dodal spolurežisér Joe Russo.

"To je pravda, donutil ho, aby mu vyrobil tohle ostří," přidal se další ze scenáristů Stephen McFeely.

Asi víte, že Eitri (Peter Dinklage) je vládce trpaslíků, kteří se specializují na kovářství. Byli to právě oni, kdo vytvořili Infinity Gauntlet a očividně se Eitri postaral i o Thanosovu zbraň. A byť nebylo řečeno, z čeho je vyrobena, jde o lepší materiál, než je vibranium.

O to zajímavější je fakt, že Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) je natolik mocná, že Thanosovu zbraň dokázala rozlomit.Zdroj: CB
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat