Mortal Kombat: Film našel svého Sub-Zera a je to borec

Skvělá volba.

Konečně. Konečně se začalo pracovat na třetím filmu Mortal Kombat. V minulosti to párkrát vypadalo, že bychom se měli dočkat, ale vždy z toho sešlo. A tak když se začalo znovu mluvit o tom, že další Mortal Kombat bude, tak jsem si jen řekl: "No jasně," a myslel jsem si své.

Skutečně se ale zdá, že to tentokrát vyjde. Je už naplánováno natáčení, které by se mělo odehrát v Austrálii a dokonce byl obsazen první bijec a to do jedné z nejvíce ikonických rolí Sub-Zera. Kdo je oním vyvoleným? Joe Taslim, což je někdo, koho fandové akčních filmů a seriálů moc dobře znají.

Tenhle expert na bojová umění předvedl, co umí (a že je toho hodně) například ve špičkovém akčním filmu The Raid (2011) nebo ve vynikající seriálové novince Warrior na motivy námětu od Bruce Lee.

Joe je tedy vynikající volbou a doufejme, že i další postavy dostanou takhle skvělé představitele. Pokud jde o film samotný, tak režie se ujme Simon McQuoid, produkci obstará James Wan a premiéra by se měla odehrát 4. března 2021.Zdroj: THR

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

1 komentářů:

  1. Hmmm...pomalejší "bitku" jsem už dlouho neviděl! Měl by se podívat na filmy s Jackie Chan. :)

    OdpovědětVymazat