Nemůžu ani vyjádřit, jak moc miluji své fanoušky, vzkázal Stan Lee před smrtí ve videu

Smutek z odchodu Stana Lee je stále silný.

Komiksový král Stan Lee zemřel v pondělí, ale samozřejmě se s jeho odchodem stále nemohou vyrovnat miliony fanoušků z celého světa.

SOUVISEJÍCÍ: HERCI SE NELÍBÍ, JAK CELEBRITY UCTILY PAMÁTKU STANA LEE

A právě jim Stan dojemně děkuje v jednom z posledních videí, která natočil. Klip se objevil na jeho oficiálním twitterovém účtu a zaznělo v něm následující:

"Miluji své fanoušky. Nelze slovy vyjádřit, jak moc miluji své fanoušky. Někdy v noci tu sedím a přemýšlím, 'O čem to vše je?' A potom dostanu dopis od fanouška nebo si něco přečtu nebo něco vidím nebo si něco vybavím. A uvědomím si, jaké štěstí je mít fanoušky, fanoušky, kterým na vás opravdu záleží. Důvod, proč mi tolik záleží na fandech je ten, že se díky ním cítím tak skvěle. A když se nad tím zamyslíte, je něco kouzelného na tom, když na vás někomu záleží - stejně jako mně záleží na nich - přestože jste se nikdy nesetkali. Mohou žít v jiné části světa. Ale jim na vás záleží a máte něco společného. A někdy se spolu spojíte. Ale myslím, že tahle záležitost s fanoušky je fantastická a všechny je miluji."

Je opravdu milé, že Stan ve svých posledních dnech myslel i na své fanoušky a cenil si jejich lásky.

A fandové zase myslí na něj. Stejně tak jako společnost Marvel. Nejen, že zveřejnila vzpomínkové video a oficiální vyjádření k jeho odchodu, ale také se v následujících týdnech na obálkách mnoha různých komiksů objeví zatím blíže nespecifikovaná kresba odkazující právě na Stana Lee.

Kromě jiných to budou komiksy Tony Stark: Iron Man, Thor, Uncanny X-Men, Infinity Wars nebo Captain America.

Nepůjde o žádné speciální edice, ale o běžné komiksy, které budou většinou v prodeji ve druhé polovině prosince a také v lednu příštího roku.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat