Avengers: Proč jsme v Infinity War neviděli Daredevila, Jessicu Jones, Lukea Cage, Iron Fista a Punishera?

Odpověděli režiséři.

Doufalo se, že v Avengers: Infinity War (2018) budou mít camea i postavy ze seriálů Marvelu a Netflixu. Přece jen, část filmu se odehrává v New Yorku, kde působí. Nakonec jsme se jich ale nedočkali a redaktor SlashFilm Peter Sciretta zveřejnil vysvětlení, které měli pronést režiséři Infinity War bratři Russové:

"Diskutovali o tom, že do Infinity War zahrnou netflixovské a marvelovské postavy, ale prohlásili, že je příliš komplikované sladit příběh nejen s ostatními marvelovskými filmy, které jsou v produkci, ale také televizními projekty. Rozhodli se, že nejlepší odvyprávění příběhu bude takové, které zůstane v MCU (Marvelovské filmové universum, pozn. redakce)."

Je to škoda, myslím, že fandové by byli u vytržení, kdyby se na plátně objevil například Daredevil (Charlie Cox) nebo Jessica Jones (Krysten Ritter). Ano, bylo by trochu obtížnější sladit příběhy filmů i seriálů, ale trvám si na tom, že by to stálo za to.

Bohužel k tomu ale nedošlo a je otázkou, jak to bude s marvelovskými seriály dál. Netflix zrušil Iron Fista, Daredevila a Lukea Cage (spekuluje se ale o tom, že je Disney nabídne na své streamovací službě), čímž se situace ještě víc zkomplikovala. A přestože bych chtěl být optimista, tak nepředpokládám, že postavy ze seriálů uvidíme ve čtvrtých Avengers 25. dubna 2019.


Zdroj: Twitter
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat