Avengers 4: Sebastian Stan pořád neví, jestli ve filmu uvidíme bývalého Winter Soldiera

Dočkáme se návratu White Wolfa?

V případě některých postav (i těch zemřelých) víme, že se ve čtvrtých Avengers dočkáme jejich návratu, u jiných to není jisté.

Spoustu lidí zajímá, zda uvidíme také Buckyho Barnese alias White Wolfa. Ale pokud byste se na to zeptali jeho představitele Sebastiana Stana, tak ten tvrdí, že neví:

"Ať už jsem točil cokoliv, nikdo mi nikdy neřekl, zda je to pro první nebo druhou část. Pravdou je, že ani nevím, zda v [Avengers 4] jsem. To, co jsem natočil bylo v první části. A cokoliv, co jsem natočil může nebo nemusí být součástí  první části nebo druhé části a stále to nevím."

Je zajímavé, že si Stan stále není jistý (pokud tedy záměrně nemlží), zda se 25. dubna 2019 objeví ve čtvrtých Avengers. Hlavní natáčení i dotáčky už skončily, další materiály už vznikat nebudou (pokud nepočítáme trikové efekty) a jak to tak vypadá, Stan se toho neúčastnil a jestliže se ho dočkáme, tak proto, že budou použity scény, které vznikaly už během natáčení Avengers: Infinity War (2018).

Nezbývá než doufat, že bývalého Winter Soldiera v dalších Avengers uvidíme, protože bez něj by to prostě nebylo ono.Zdroj: Collider
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

1 komentářů: