Netflix zařízl další marvelovský seriál. Po Iron Fistovi přišel na řadu Luke Cage

A kruci.

Nedávno se objevila nepříjemná zpráva. Přestože se komiksový seriál Iron Fist ve své druhé řadě výrazně zlepšil, společnost Netflix to nepřesvědčilo k tomu, aby mu dala další šanci a seriál zrušila.

Fandové se tak začali děsit toho, že by na řadu mohly přijít další marvelovské série, které Netflix produkuje. A nemýlili se, po pár dnech bylo oznámeno, že i Luke Cage bude mít jen dvě řady a to bez ohledu na to, že recenze na obě řady byly velmi pochvalné.

Ovšem, podle zákulisních informací není důvodem zrušení sledovanost nebo kvalita seriálu, ale tvůrčí neshody mezi tvůrci seriálu a Netflixem.

Showrunner seriálu Cheo Hodari Coker na Twitteru napsal:

"Spousta vzpomínek. Mnoho osobních díků, které sdělit. Jen chci říct díky Marvelu, Netflixu, nejlepším scenáristům, obsazení, štábu, Midnight Hour a všem, kteří poctili svou přítomností pódium v Harlem´s Paradise a také neuvěřitelné fanouškovské základně z celého světa. Vždy kupředu..."

Představitel titulní role ze zrušeného Iron Fista Finn Jones se k situaci vyjádřil stručně, vlastně jen fotografií, která ale vydá za tisíc slov:

Příspěvek sdílený Finn J (@finnjones),

Ovšem, optimisté mezi fandy věří, že zrušení jak Iron Fista, tak Lukea Cage může být nakonec dobrou věcí, protože by mohl vzniknout seriál Heroes for Hire, na motivy komiksu, ve kterém tahle dvojka tvoří tým.

Proslýchá se, že by se Iron Fist mohl vrátit skrze streamovací služby Disneyho a Heroes for Hire by byli skvělou cestou, jak oba pány přivést zpět na obrazovky.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat