Komiksové střípky: Hvězdy Rychle a zběsile jsou pyšné na Gal Gadot. Spider-Man na návštěvě u nemocných dětí

A Henry Cavill slaví supermanovské výročí.

Než se Gal Gadot stala nejchválenější filmovou superhrdinkou od DC Wonder Woman, měla poměrně výraznou roli v sérii Rychle a zběsile. A právě herci z této série jsou na ni opravdu pyšní .

Vin Diesel napsal na Instagramu:

"Neexistují slova, která by dokázala popsat, jak moc pyšný na tebe jsem... Tvůj rekordní víkend je naprosto neuvěřitelný."

Na Instagramu Gal poblahopřál i Tyrese:

"Zrovna jsem vstal a dozvěděl se nejlepší zprávu všech dob - Předešlou noc jsem musel vzít svou ženu a dceru na #WonderWoman, jasně mi řekly, že pokud je na ni nevezmu, nepůjdu spát!! Je několik věcí, na které jsem pyšný v případě mé holčičky a mé rodiny z Rychle a zběsile, Gal Gadot dala ženám povolení být SKVĚLÉÝMI a použít své divoké síly - 250 milionů dolarů CELOSVĚTOVĚ za první víkend - nikdo na světě si nezaslouží tuhle lásku a energii víc než ty!!! Gratuluji zlato!!!! Pokračuj v tom, všichni jsme na tebe velmi velmi velmi pyšní!!!"

Luke Evans na Twitteru uvedl:

"Dnes jsem viděl #WonderWoman a zbožňuji to! Gal Gadot je fantastická - můj druh superhrdiny!"

Na Twitteru se ozval i Dwayne Johnson:

"Skvělá výhra pro showbyznys. Fandové film zbožňují. Jsem tak šťastný za mou kamarádku Gal! Skvělá lidská bytost."

Gal je asi zase velmi šťastná za tak přející bývalé kolegy.

Mimochodem, její současný spolupracovník Henry Cavill zveřejnil na Instagramu velmi svéráznou fotku k 79. výročí "zrodu" Supermana (respektive k jeho premiéře v komiksu, samotná postava vznikla už v roce 1933).

Hi Everyone! I've been doing some Super Ruminations because this month is the 79th anniversary of Superman in Action Comics and thought it fitting to pass on this little fact. Who knew eh?? In January 1933, Jerry Siegel wrote a short story titled "The Reign of the Superman", which was illustrated by his friend Joe Shuster and self-published in a science fiction magazine. It told the story of a bald villain with telepathic powers. Trying to create a character they could sell to newspaper syndicates,Siegel re-conceived the "superman" character as a powerful hero, sent to our world from a more advanced society. He and Shuster developed the idea into a comic strip, which they pitched unsuccessfully. National Publications was looking for a hit to accompany their success with Detective Comics, and did not have time to solicit new material. Because of the tight deadline, editor Vin Sullivan was forced to make it out of inventory and stockpile pages. Sullivan asked former coworker Sheldon Mayer if he could help. Mayer found the rejected Superman comic strips, and Sullivan told Siegel and Shuster that if they could paste them into 13 comic book pages, he would buy them. #SuperRuminations #Superman #ActionComics
Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill),


Mimochodem, i Henry poblahopřál kolegům z filmu Wonder Woman na Instagramu:

"Gratuluji členům mé DC rodiny Gal, Patty, Chrisovi a celému týmu Wonder Woman k neuvěřitelně úspěšnému víkendu!! Lidi, dali jste to."

A nakonec potvrzení, že nový představitel Spider-Mana Tom Holland není žádný náfuka. V kostýmu Spider-Mana vyrazil do nemocnice za dětmi, aby jim udělal radost. Přiznám se, že původně mi Tom přišel trochu nevýrazný, ale čím více o něm zjišťuji, tím více si myslím, že obsadit ho do ikonické komiksové role byl dobrý nápad. Spider-Man: Homecoming má premiéru 6. července.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat