V nové řadě seriálu Hra o trůny bude spálen rekordní počet lidí. A video ze zákulisí

Doslova žhavé zprávy.

Na sedmou řadu Game of Thrones čekáme už dlouho, hodně dlouho. Ale brzy se dočkáme, nová série začíná 16. července. A je nám samozřejmě slibováno, že v ní budou k vidění velké věci. Kromě jiného bude zřejmě pokořen i netradiční rekord a to počet lidí, kteří budou spáleni. Prozradil to jeden z tvůrců David Benioff:

"V jedné bitevní scéně zapálíme více kaskadérů, než jsme v jednu chvíli zapálili kdykoliv předtím. Náš koordinátor kaskadérů se chtěl díky tomu opravdu dostat do Guinessovy knihy rekordů."

Zmíněný šéf kaskadérů Rowley Irlma dodal:

"V jedné scéně je 73 zapálení ohněm a to je sám o sobě rekord. Žádný film nebo seriál to před námi neudělal v jednom dílu, natož v jedné scéně. V jednu chvíli také zapálíme 20 lidí, což je také rekord. Myslím, že v Zachraňte vojína Ryana jich mají na pláži 13 a ve Statečném srdci 18 částečných popálení."

Rozhodně netradiční rekord, bohužel mám pocit, že Guinessova kniha rekordů zrovna tuhle kategorii nemá.

A kromě zajímavých "grilovacích" informací se objevilo i video ze zákulisí natáčení sedmé řady. To se sice věnuje hlavně kostýmům, ale nebojte, nudné není, je v něm pár zajímavých záběrů.Zdroj: EW

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat