Strážci vesmíru: Herci z Power Rangers hrozí 26 let ve vězení za vraždu

Údajně zabil svého spolubydlícího mečem.

Tohle je zpráva, která na první pohled spadá spíše do rubriky "Krimi", ale jelikož jde o zločin, který údajně spáchal herec ze seriálu Power Rangers, nedalo mi, abych se o tom nezmínil.

Spousta z nás si asi pamatuje tenhle ujetý, ale zábavný seriál, který mimochodem stále běží (i když se obsazení střídá jako na běžícím páse). V sérii nazvané Power Rangers Wild Force (2002) a Power Rangers Samurai/Power Rangers Super Samurai (2011 - 2012) hrál červeného strážce Ricardo Medina Jr. a právě on byl v minulém roce zatčen, protože prý ubodal k smrti svého spolubydlícího Joshe Suttera mečem, který měl v ložnici.

Aktuálně byl herec obviněn z vraždy a hrozí mu až 26 let ve vězení. Důvodem útoku prý bylo jednoduše to, že se pánové pohádali a Ricardo to neunesl a situaci "vyřešil" tímto poněkud rázným způsobem.

K útoku došlo 31. ledna 2015, Medina byl nejdříve zatčen, ale následně propuštěn, protože soud případ zamítl. Herec pak prohlásil:

"Je mi velmi velmi velmi líto toho, co se stalo. Jsem velmi šťastný, že jsem venku z vězení a mé srdce je s rodinou Sutterových."

Následně byl ale případ obnoven a k dalšímu slyšení dojde pravděpodobně 19. ledna. Očekává se, že bude požadována kauce ve výši 1 milión dolarů.

Jedno je asi jasné, Ricardo si už nezamorfuje.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat