Co Jason Fuchs prozradil?
Lobo (Jason Momoa) se oficiálně představí ve filmu Supergirl (premiéra 25. 6. 2026), ale ještě před vznikem DC Universe se uvažovalo o tom, že by tahle svérázná postava dostala vlastní sólový projekt. Jeho scenárista Jason Fuchs se nyní o zrušeném filmu rozpovídal:
„Ze všech věcí, které jsem napsal a nedočkaly se realizace, byl myslím scénář k Lobovi mým nejoblíbenějším. Tónem Lobo připomínal Strážce Galaxie, pokud by je režíroval Quentin Tarantino. Mělo jít o drsné R (nevhodné pro diváky do 17 let, pozn. redakce), psychotický film, velmi brutální. Deadpool by ve srovnání s tím vypadal jako rodinný film od Disneyho, což je možná nakonec důvod, proč nebyl natočen. Přesto to byl jeden z mých oblíbených projektů, které se nedostaly přes cílovou pásku.“
Lobo je extrémně drsná postava, takže by se nám líbilo, kdyby mohl naplno řádit i v hrané podobě. V Supergirl to ale nejspíš nepůjde. Kdo ví, třeba se v budoucnu přece jen dočká vlastního filmu, ve kterém se rozhodně nebude držet zkrátka.
Zdroj: Happy, Sad, Confused, DC Comics (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat