Spin-off ke Spider-Manovi se ruší. Hawkeye prý bude mít druhou řadu a bude se inspirovat u jednoho z nejlepších akčních filmů


 Komiksové střípky.

Původně se mluvilo o tom, že vznikne projekt Silk o postavě, která má blízko se Spider-Manovi. Nebylo jasné, zda půjde o film, nebo seriál, ale nakonec se ukázalo, že platí druhá možnost. Ale série se chystá už tak dlouho, že se někteří obávali toho, že se realizace nedočká. A měli pravdu, aktuálně vyšlo najevo, že poté, co si projekt prošel několika výraznými změnami nakonec vůbec nevznikne. Oficiální důvod oznámen nebyl. 

Dobrou zprávu ale máme pro fandy série Hawkeye. U ní nebylo jasné, jestli bude druhá řada a je nutné zmínit, že to nebylo potvrzeno, ani vyvráceno ze strany Marvelu, ovšem znalec branže MyTimeToShineH tvrdí, že druhá řada bude, objeví se v ní bratr Clinta Bartona / Hawkeye (Jeremy Renner) Barney alias Trickshot, což byl v komiksu záporák, ale také někdy i spojenec svého sourozence. Ale co je asi nejzajímavější, podle všeho by se měla druhá řada inspirovat u kultovní akční podívané The Raid / Zátah: Vykoupení (2011), což je jeden z nejlepších žánrových zástupců za dlouhé roky. Vypadá to, že ústřední duo hrdinů uvízne v jedné lokaci, ze které se bude muset probojovat.

Datum premiéry ale zatím známo není.

Zdroj: Deadline, Marvel Studios / Disney+ (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat