Může vzniknout jen určitý počet dobrých komiksových filmů, vzkazuje životní láska Iron ManaGwyneth Paltrow promluvila o komiksových filmech.

Gwyneth Paltrow je nedílnou součástí komiksového žánru, ztvárnila v MCU Pepper Potts a tak branži rozumí a právě o ní se nově rozpovídala:

"Lidé do těchto věcí vkládají hromadu peněz a chtějí, aby byly výnosné. Ale myslím, že když se podíváte na tuhle branži jako celek, existuje silný tlak na superhrdinské filmy... je jen určité množství těch dobrých, které působí opravdu originálně a přesto se stále pokoušejí oslovit, co nejvíce lidí, což je někdy na úkor kvality, unikátnosti a skutečného úhlu pohledu."

Gwyneth tedy přímo nevěří v to, že jsou lidé přesyceni, ale obává se toho, že snaha oslovit, co nejširší publikum je někdy ke škodě věci. To je asi pravda, nikdy se člověk nemůže zavděčit všem, ale na druhou stranu, u filmů za 200 miliónů dolarů se prostě musíte snažit oslovit, co nejvíce potencionálních diváků.

Co se týče návratu herečky k Marvelu, zatím nejsou žádné konkrétní plány (nebo nám nejsou známy) a sama Paltrow naznačila, že to příliš nepředpokládá.

Zdroj: THR, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat