Marvels: Tvůrkyně si musela vydupat odkazy na X-Meny. A uvidíme znovu postavu z potitulkové scény?Vrátí se? POZOR, SPOILERY!!!

Ve filmu Marvels (2023) jsme se dočkali odkazů na X-Meny. Nejen, že byl zmíněn Profesor X, ale objevil se Beast (Kelsey Grammer), ovšem podle všeho režisérka Nia DaCosta musela "bojovat" s kreativním prezidentem Marvelu Kevinem Feigem, aby to bylo umožněno:

"Dobře, s Kevinem jsme se o tomto hádali. Opravdu jsem chtěla, opravdu jsem na to hodně tlačila, pokud jde o X-Meny. A on na to, 'Musíme to řešit klidně a chovat se jako dospělí,' a to je důvod, proč je šéf, pokud víte, jak to myslím."

Nakonec se podařilo docílit účasti zmíněného Beast a jestli vás zajímá, zda šlo jen o cameo nebo ho znovu uvidíme, tak jeho představitel Kelsey Grammer (který ho ztvárnil i v X-Menech od Foxu) má odpověď:

"Doufám, že ano. Mohu s určitou jistotou říct, že ano. Líbilo by se mi to."

X-Meni se pomalu, ale jistě stávají součástí Marvelovského filmového universa, ovšem Marvel je opravdu hodně opatrný, tak doufejme, že to nebude s otálením přehánět, přece jen, jde o jeden z nejznámějších komiksových týmů vůbec.

Zdroj: AP EntertainmentThe Wrap, Fox (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat