V Black Panther 2 mělo zaznít první F*ck. Z filmu byl vystřižen lesbický polibek. Další varianty zombie Doctora Strange


A obrázek Vulturea, který měl být ve třetím Spider-Manovi.

Marvelovské filmové universum (MCU) obsahuje několik relativně ráznějších projektů, ale většinou se operuje s tím, že jde o podívou pro celou rodinu. Tím pádem nezaznívají z úst postav drsnější výrazy, například "děsivé" F*ck. V případě Black Panther: Wakanda nechť žije (2022) tomu ale mohlo být jinak. Právě v téhle marvelovce mohlo být první F*ck, pokud jde o filmy z MCU.

Měla ho pronést Riri Williams/Ironheart (Dominique Thorne) poté, co viděli poprvé podmořské obyvatele. Nakonec ale tenhle šťavnatý výraz slyšet nebyl. 

Kromě toho jsme se měli ve filmu dočkat dalšího marvelovského poprvé a to lesbického polibku. Pokud znáte komiksy, tak víte, že jsou členky Dora Milaje (a později Midnight Angels) Aneka (Michaela Coel) a Ayo (Florence Kasumba) partnerky a to bylo naznačeno i ve filmu, nicméně to mělo být patrnější a tyhle dvě se měly políbit. To ale nakonec bylo z finálního sestřihu odstraněno, aniž by bylo jasné proč.

Obrázek Vulturea

O tom, že se ve filmu Spider-Man: Bez domova (2021) měl objevit Vulture (Michael Keaton) se mluví už delší dobu a to, že měl být k vidění potvrzují i takzvané storyboardy k téhle komiksovce, kde je Vulture vidět sice jen zezadu, ale je patrné, že je to on, má svou typickou bundu. 

V Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) byl k vidění i nemrtvý Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) a tady jsou k vidění různé varianty jeho vzhledu. Zdroj: Reddit, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat