Quake z Agents of S.H.I.E.L.D. se prý objeví v marvelovské sérii Secret Invasion, co na to říká její představitelka?Chloe Bennet nemá dobrou zprávu. 

Chloe Bennet už je součástí Marvelovského filmového universa, ztvárnila Daisy Johnson alias Quake, tedy členku Inhuman a to v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Ovšem, zdá se, že Marvel tak nějak ignoruje to, že Agents of S.H.I.E.L.D. patří do jeho světa, nicméně se mluví o tom, že některé z postav by mohly být částečně rebootovány v jiných projektech. A v případě Chloe se začalo spekulovat o tom, že by se mohla objevit v chystané marvelovské sérii Secret Invasion o mimozemské invazi na Zemi.

Herečka se o tom promluvila ve "storíčku" na Instagramu a nemá dobrou zprávu pro fandy:

"V žádném případě do toho nejsem zapojena, ani trochu, nepodílím se na oné věci od Marvelu Secret Invasion. Upřímně, ani nevím, o co jde."

Chloe poznamenala, že denně dostává stovky vzkazů, které se toho týkají a dokonce ji lidé oslovují na veřejnosti a tak se rozhodla, že k tomu vyjádří a popře to.

Samozřejmě může herečka mlžit, ale zdá se, že trvá na tom, že se v seriálu neobjeví, což je ale mimochodem škoda, byl by fajn, pokud by se vrátila k Marvelu.

Zdroj: Instagram, ABC/Marvel Studios

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat